רוצה לעשות משהו בשביל עצמך עוד היום?

שוב פעם עמדת מול הארון ולא היה לך מה ללבוש?

אולי זה מבנה הגוף שהשתנה ולא נשאר אותו דבר, או שהבגדים שלך כבר לא מתאימים והולמים את הגיל...

אולי הגעת למסקנה שכדאי סוף-סוף לעשות משהו בשביל עצמך,

לעשות שינוי תדמית, שינוי בחיים שלך, לשדרג את הנראות והרושם הראשוני (כרטיס הביקור שלנו לעולם),

אם לקראת עבודה חדשה, שינוי גיל או מעמד, או סתם בשביל הנפש וההרגשה הפנימית.  

בעזרת שירות הסטיילינג תהנו מליווי מקצועי של סטייליסטית שתעזור לכם לבחור את הבגדים הנכונים,

בהתאם למבנה הגוף, הסגנון, התקציב, הצרכים והעדפה האישית.  

ביחד נשדרג לכם את המראה ואת המלתחה הבאה שלכם

personal stylingtel-aviv.jpg
  • Tamar Ziv

אופנה בציר הזמן


fashion timeline

לאורך השנים אופנת הנשים והעיצוב תמיד הושפעה מההיסטוריה, הפוליטיקה והמקום. מעמדה ומצבה של האשה בחברה גם כן השפיעו על הבגדים שבחרה ללבוש כמתאימים ביותר או כמצופים ממנה. כאשר מסתכלים על ההיסטוריה, תפקידה של האישה מתפתח, ובהתאם גם סגנונות הבגדים הפופולריים לאותה התקופה. בהמשך תוכלו לראות את אוסף השינויים היותר משמעותיים שחלו במגמות אופנת הנשים החל משנת 1900.

צאו למסע במאה השנים האחרונות דרך מגמות האופנה והטרנדים שאפיינו את התקופה, מאה של הבטחה והתקדמות עבור נשים, אפשר להיות מאד גאות מאיפה באנו ולאן אנחנו הולכות.

1900+ הטרנד הבולט ביותר במאה ה-19 היה המחוך בעל צורת ה- S העקומה והנוראית. זה היה הסטנדרנט באותה התקופה ונשים בכל העולם לבשו את זה פעמים רבות. המחוך דחף את הירכיים לאחור ואילץ את החזה ללכת לפנים ויצר צורה של עקומה (כמו יונה עם חזה מתוח קדימה).

הטרנד הודגש בחולצות נפוחות, מתולתלות, מעוטרות בקישוטים משוכללים, כגון עניבות סרטים רחבות וקולר תחרה. השיער של הנשים היה לעתים קרובות כרוך סביב רפידות ושער מזויף כדי ליצור נפח

1905

במהלך המאה ה- 19, רגליים וכפות רגליים של האישה נראו לעתים רחוקות (אלא אם כן בפוזת הישיבה). משמעות הדבר היא כי גרביים, ונעליים לא זכו לתשומת לב רבה. את הלבוש והנעליים באותה התקןפה הדגישו עם קשירת חוטי משי, אבזמים קטנים וצבעים כהים. נעליים מחודדות ועקב מתון היו באופנה. חצאיות הנשים נעשו צרות יותר אחרי מלחמת האזרחים, יותר בצורת קונוס ולא כפעמון. הלבוש היה מעומלן בכבדות וחולצות המותניים המוגזמות והמפונפנות נהיו לטרנד החם האחרון, עוצבו בהשראת חולצות הגברים.

1909

1910+

בשנים הראשונות של המאה ה -20, האופנה נהפכה ליותר גברית ומאצ'ואיסטית, אך עדיין התאפיינה בנגיעות אקזוטיות וסקס-אפיל. נשים הסתפרו תספורות בוב קצרות, אורך השמלות והחמאיות עלה והתקצר מעל הקרסול. מלחמת העולם הראשונה השפיעה רבות על האופנה, הבגדים שיצרו המעצבים סימנו את הדור והלבוש של הנשים באותה התקופה.

החצאית הצנומה, למשל, התקבלה במהירות ובאהדה רבה אצל הנשים באותה התקופה, ונותרה שיא האופנה עד 1915 בקירוב.

1913

1920+

שנות ה -20 של המאה ה -20 ידועה כתקופה סוערת ודינמית בעלת תמורות בדינמיות החברתית, האמנותית והתרבותית של התקופה, וכמובן בעידן הג'אז. העשור הזה הוביל לעידן המודרני של האופנה, כאשר הנשים נוטשות את האופנה המגבילה של העשורים האחרונים לטובת בגדים נוחים יותר. שמלות ג'רזי, חצאיות ומכנסיים. בגדים אתלטיים, צלליות נעריות, ושפע נוצץ אפיינו את התקופה.

1928

הטרנדים האופנתיים קיבלו את קדמת הבמה יחד עם עצמאותן המתגברת של הנשים.

נשים החלו ללבוש בגדים שיותר רופפים על הגוף ולא צמודים ומכווצים, מבדים יותר נושמים כמו משי. כמו כן הן נעזרו בהמון אביזרי אופנה כגון סרטי ראש, פנינים וקישוטים נועזים.