top of page
  • תמונת הסופר/תTamar Ziv

איך להתלבש ולהיראות נהדר גם במידות גדולות - המדריך המלא


אם את מידה 42 או יותר הפוסט הזה בשבילך!

תמצאי כאן עצות אופנתיות וטיפים לסטיילינג נכון איך להתלבש נכון, ולהראות נהדר.

כאן את יכולה למצוא גזרות, הדפסים, ומחשופים מומלצים לגזרתך, והרבה מאד השראה.

איך להתלבש ולהיראות נהדר גם במידות גדולות  - המדריך המלא

קימורים זה יפה וסקסי, אבל צריך לדעת איך להדגיש אותם בצורה נכונה וחכמה.

את לא צריכה להסתיר אותם, אבל בשביל להיראות הכי טוב שאת יכולה, צריך לוודא שהפרופורציות שלך מאוזנות ושיש לך את הקימורים במקומות הנכונים.

אז מהו העיקרון הבסיסי?

המוקד העיקרי שלך בעת רכישת בגדים במידות גדולות, הוא ליצור סילואט-צללית של שעון-חול שגורמת לעין לעלות ולרדת, במקום ללכת מצד לצד.
בשביל זה את צריכה לשים לב לפרטים הקטנים של גזרת הבגדים ואיך לשלב את הצבעים של התלבושת שלך נכון.
בהשוואה לנשים קטנות (פטיט) יש לך יותר עם מה לעבוד, את יכולה להתמודד עם פרטים גדולים יותר, עם זאת, חשוב מאוד שתבחרי תיקים ותכשיטים שהם מדורגים לגודל הגוף שלך.
כי אם את למשל, לובשת שרשרת עדינה, היא יכולה להדגיש את הממדים הגדולים שלך. את יכולה לשים כמה שכבות של שרשרות כדי ליצור מראה מלא יותר ומשלים לקנה מידת-הגוף שלך.


וודאי התאמה נכונה

למרות שזה הרבה פעמים מאד מפתה להחביא את הגוף שלך בשכבות של בגדים או בבגדי אוברסייז, הם רק גורמים לך להיראות גדולה יותר. התאמה טובה תמנע הופעה מרושלת.החזייה שלך חשובה ביותר

היא חייבת להיות טובה ומתאימה לך בשביל לשמור את החזה למעלה, ולטשטש את חוסר האחידות בצללית ולמשוך את העין.וודאי את מידות גופך האמיתיות

למרות שזה נעים להכחיש לפעמים ולפנטז על מידה קטנה יותר, חשוב לדעת מהי המידה האמיתית שלך ולקנות בהתאם. בגד צמוד מדי רק מבליט ומשמין יותר מבגד במידה אחת יותר שיושב נכון על הגוף.

התאמת הדפסים ואקססוריס

התאמת הדפסים ואקססוריס שנכונים למידת גופך, מוודאים שלא תיראי גדולה יותר בהשוואה.
תחשבי ותעבדי אסטרטגית עם גזרות, צורות ופרטים בבגד

זה נכון לעבוד עם פרטים ואקססוריס על מנת לגרום לעין לעלות ולרדת, פרטים וקווים אנכיים הם המומלצים ביותר.תתלבשי לפי מבנה גופך

הדבר הראשון שאת צריכה לעשות לפני שאת קונה בגדים - קחי מבט מקרוב על קווי המתאר והפרופורציות של צללית הגוף שלך.

מידה גדולה היא לא קטגוריה בפני עצמה. ישנן נשים גבוהות ונמוכות במידות גדולות, ולכל אחת ואחת מהן יש צורת גוף שונה, הדורשת הלבשה שונה וסטיילינג שונה כדי להיראות במיטבן. לדוגמא, ייתכן שיש לך כתפיים רחבות יותר בהשוואה לירכיים שלך, בזמן שהחברה שלך יש ירכיים רחבות יותר מאשר כתפיים.

לפרטים נוספים על הצורות השונות של מבנה הגוף הנשי ולהתאמה נכונה וטיפים את יכולה לקרוא בפוסט שכתבתי בלינק הבא: התאמת הלבוש לפי מבנה גוףפרופורציות מאוזנות

פרופורציות מאוזנות היטב יכולות לגרום לך להיראות יותר רזה, פחות גדולה וכבדה. כשתדעי מהי צורת הגוף שלך, את תוכלי להחליט היכן וכיצד למקם בצורה נכונה את הבגדים והאבזרים, כדי ליצור עקומות במקומות הנכונים ותוכלי להבליט חלקי גוף, כדי ל'הסתיר' ו'להצניע' אזורים אחרים.

קו מותניים מוגדר

חשוב לשמור על קו המותניים שלך מוגדר כדי לעזור לך להיראות במיטב. המטרה היא להגיע לפרופורציות מאוזנות כדי ליצור את צורת גוף שעון-החול.

ג'קטים ועליוניות

אפשר ורצוי להשתמש בג'קט קצר או עליונית בשביל להגדיר את קו המותן ולהדגיש אותו.
קוים אסימטרים ואלכסונים

שימוש באלמנטים קישוטיים, בגזרות אסימטריות ובהדפסים, גם כן עוזרים לטשטש את המקומות הרצויים וליצור אשלייה צרה יותר.חליפות

לבישת חליפה מחוייטת יכולה להועיל ולהחמיא לך בכמה אופנים: שילוב של חלק עליון ותחתון זהים, יוצר אשלייה ארוכה יותר של הגוף ומצר אותו. שימוש נכון בג'קט ובקווים האנכיים שהוא יוצר, עוזר לטשטש את אזור הבטן וליצור גם כן אשלייה צרה יותר. שימוש בגזרה מחוייטת במידה הנכונה עוזרת לחטב את הגוף ולגרום לו להיראות יותר מהודר אלגנטי ומטופח.בשורה התחתונה, עבודה נכונה עם מבנה צורת הגוף שלך תאפשר להשיג פרופורציות גוף מאוזנות היטב, ותעזור לך להיראות יותר רזה ויותר גבוהה.

האם יש לך רגליים קצרות או ארוכות?

גורם מפתח נוסף לסטיילינג נכון כשאת במידה גדולה הוא הקו האנכי של מסגרת הגוף שלך.

משמעות הדבר - מה היחס בין פלג הגוף העליון שלך - הגב והחזה לעומת פלג הגוף תחתון - ירכיים ורגליים.

אולי יש לך רגליים ארוכות יותר או קצרות יותר מאשר פלג הגוף העליון, וזה גם דבר המצריך התאמה.

למרות חשיבות פרופורציות גוף מאוזנות, כשיש לך רגליים ארוכות זה נחשב אטרקטיבי - פשוט משום שקל יותר לעבוד עם מסגרת הגוף שלך ויותר קל לאנשים לחשוב שאת גבוהה ורזה יותר. רגליים קצרות יכולות לגרום לך להיראות גוצית וכבדה יותר.

אם את בחורה נמוכה את צריכה לעבוד עם צורות, גזרות והדפסים ויגרמו לך להיראות גבוהה יותר:נעלי עקב

תנעלי נעלי עקב אם את לא יכולה, אפילו עקב קטן של 2 ס"מ יעשה את העבודה ויגרמו לרגליים ולך להיראות טוב יותר.
תבחרי את האורך הנכון לך

תבחרי בשמלות / מכנסיים קצרים / חצאיות באורך הברך או מעל. אם יש לך רגליים שריריות הימנעי מבגדים שמתרחבים בדיוק בחלק העבה של הרגל שלך, זה מושך את תשומת הלב לאזור זה וזה יכול לגרום לך להיראות קצרה ועבה.

תחשפי יותר בשר

מחשופים עמוקים או שמלות וחצאיות קצרות (באורך הברך ומעלה) מרזות ומצרות את הצללית שלך. זה יכול להיחשב זול ומצועצע, אך אם את מקפידה לאזן בין שני החלקים, למשל, לשמור את החלק העליון צנוע כשאת לובשת מיני, אז זה עובד.
Comments


Pink Modern Coming Soon Banner Landscape.jpg
bottom of page